Tehnoloģijas un zināšanas darbinieku iesaistei
Par Motify
Mēs nezinām vienu pareizo atbildi, kā sasniegt labākus rezultātus. Un mums nav viena atbilde, kas ir panākumi. Bet mēs zinām, ka mūzikā ir tikai septiņas notis, taču to kombinācijas rada nesaskaitāmus unikālus skaņdarbus. Tā arī mēs ticam, ka katram uzņēmumam ir sava panākumu faktoru kombinācija, sava atbilde un savs ceļš, kā nonākt no pie rezultāta. Taču ir tikai trīs mērījumi, kuri pastāstīs gandrīz visu par jebkuru organizāciju – iesaistīti darbinieki, apmierināti klienti un naudas plūsma. Apmierināti klienti un veselīga naudas plūsma daudz vairāk ir atkarīga no iesaistītiem darbiniekiem kā no lielām idejām, pieejas kapitālam, lieliskiem sakariem vai noslīpētām tehnoloģijām. Un iesaistīti darbinieki sākas no sarunas un cieņas.
Mēs ticam, ka katram uzņēmumam ir sava panākumu faktoru kombinācija, sava atbilde un savs ceļš, kā nonākt pie rezultāta
Mūsu stāsts
Motify ir radīts, apvienojot mūsu zināšanas, pieredzi un aizrautību pret pētījumiem, organizāciju un cilvēkvadību. Mūsu pētījumu pieeja palīdzēs jūsu uzņēmumam identificēt problēmas un iespējas, lai ieviestu darbības un uzvedības modeļus veselīgākam uzņēmuma klimatam un ilgtermiņa sasniegumiem. Mums ir vairāk kā 15 gadu pieredze pētījumu jomā, tāpēc mēs zinām, kā izveidot tādu pētījumu instrumentu, kas spēs taupīt jūsu laiku un pastāstīt jums tikai svarīgāko katrā jūsu situācijā.Mums ir pieredze darbinieku vadīšanā, tāpēc mēs zinām, ko uzņēmumam nozīmē iesaistīts darbinieks un kas vajadzīgs, lai veidotu iesaistītu komandu. Mums ir zināšanas organizāciju vadībā, tāpēc mēs zinām, kā rodas panākumi.
Iluta Skrūzkalne
Vadošā pētniece
Vienmēr soli priekšā, pilna idejām un praktiskiem risinājumiem pat visizaicinošākajām situācijām. Ieguvusi doktora grādu ekonometrijā, uzbūvējusi vienu no Baltijas vadošajām pētījumu kompānijām, ar izcilību novadījusi Tautas skaitīšanu Latvijā un realizējusi neskaitāmus akadēmiskus un praktiskus Latvijas un starptautiska mēroga izpētes projektus.
Artūrs Pērkons
Tehnoloģiju un procesu eksperts
Nav tāda projekta, ko ar savu praktisko un pragmatisko pieeju, vispirms septiņreiz nomērot un tikai tad nogriežot, Artūrs nebūtu novedis līdz veiksmīgam rezultātam. Vīrs un vārds ir princips, ko viņš nekad nepārkāpj. Tas vienmēr arī raksturojis tās vienības darbu, kuru Artūrs ir vadījis, vai tā būtu lauka darba nodaļa, ražošanas daļa vai iekšējo apmācību struktūrvienība. It visur cilvēki ir varējuši pilnībā paļauties uz Artūru.
Jānis Skrūzklans
Stratēģis un uzņēmumu izaugsmes treneris
Klientu vārdiem runājot, Jānis izprot ne tikai cilvēcisko problēmas aspektu, bet saskata arī uzņēmuma biznesa vajadzības un rod risinājumus abiem. Un šādu klientu nav mazums. Jānis ir palīdzējis tādiem uzņēmumiem kā DNB, Nordea, Citadele, Altum, Swedbank, SEB, LMT, Lattelecom, Tele2, RPK, Valmieras piens, Rīgas piensaimnieks, Aldaris, Cido, Gutta, Laima, Kraft, Nestle, Mars, Fazer, Hanzas maiznīcas, Latvijas Balzams, Pernod Ricard, Rimi, Narvesen, Ergo, If, Samsung u.c.
Motify
Motify ir jūsu atbalsts iekšējās komunikācijas veidošanā, uzlabojot darbinieku iesaistījumu, radot pozitīvu organizācijas kultūru, samazinot darbinieku rotāciju un veicinot jūsu biznesa izaugsmi. Kā?
Jūs sadzirdēsiet savus darbiniekus, regulāri zināsiet sava uzņēmuma veselības stāvokli;
Jūsu komandai uzdosim tikai situācijai atbilstošus jautājumus, pievilcīgi dizainētās un viegli atbildāmas anketās;
Jusu vadības komandas saņems gandrīz tūlītēju atgriezenisko saiti no darbinieku aptaujām;
Jūs sapratīsiet, kas uzņēmuma iekšējās stratēģijās un darbībās strādā un kas – nē;
Kopā ar jūsu komandu domāsim stratēģiski un radīsim aktivitāšu plānu, kā iedzīvināt pāmaiņas, kuras veicinās darbinieku iesaistījumu, veidos uz rezultātu orientētu kulturu un virzīs ilgtermiņa sasniegumus;
Apsver Motify piedāvājumu:
  • Ātra atgriezeniskā saite: iespēja saņemt rezultātus jau nedēļas laikā
  • Elastīgs aptaujas piedāvājums: Jūs varat izvēlēties veikt katru nedēļu septiņu jautājumu aptauju, mainot jautājumus atkarībā no uzņēmuma vajadzības
  • Jūsu aptaujas var būt gan anonīmas, gan personificētas. Tās pielāgotas gan mobilajām lietotnēm, gan planšetēm, gan datoru lietotnēm
  • Augsts datu drošības līmenis
  • Ir iespējami darbinieku komentāri
  • Atsevišķi rezultāti pieejami tiešsaistes režīmā vai nākamajā dienā pēc pieprasījuma
  • Apjomīga jautājumu bibliotēka katrai vajadzībai
  • Rezultāti ir vizuālizēti un viegli lasāmi, prezentējami
  • Iespējams kā pakalpojuma pusgada vai gada abonents, kas aptver visu apatuju paketes piedāvājumu, tā ir katra atsevišķa aptaujas rīka izvēle
Mēs piedāvajam regulāras darbinieku noskaņojuma, organizācijas iekšējā klimata pulsa aptaujas
VAIRĀK ŠEIT>