Tehnoloģijas un zināšanas darbinieku iesaistei
3E/Darbinieku iesaistījums
Darbinieku iesaiste (engagement) ir šis desmitgades personālvadītāju karstais temats, cerīgā alternatīva.... un arī lielais apmulsums. Lai arī iesaistes rādītāji lielākiem uzņēmumiem joprojām ir daļa no ikgadējās atskaites īpašniekiem, tie lielākoties mēdz būt formāli (jo netiek izmantoti), novecojoši (jo mērīti tikai reizi gadā), sarežģīti (jo bieži jauc iesaistījuma cēloņus ar sekām). Pie tam katrs uzņēmums ar terminu “iesaistīts darbinieks” saprot ko atšķirīgu. Savukārt daudzi mazie uzņēmumi, joprojām cīnoties par “kailo dzīvību”, vispār negrib neko dzirdēt par darbinieku iesaisti uzņēmumā. Taču darbinieku iesaistījums nav tikai ikgadējā aptauja, skaists birojs un svaigi augļi trešdienās. Tas ir 21. gadsimta veiksmīgu uzņēmumu dzīves veids.
Šis seminārs jums sniegs izpratni, kā veikt iesaistes mērījumus, un kā tie no atziņām par veiksmīgām un problemātiskām uzņēmuma funkcionēšanas jomām darbinieku skatījumā, var kļūt par atbalstu uzņēmuma stratēģijai un produktivitātes pieaugumam.
Jūs apgūsiet:
  • Kas ir šīs desmitgades lielākais personālvadības draugs? Kas ir 3 E un kā tas strādā (Engagement. Enablement. Empowerment)?
  • Ar ko darbinieku iesaiste (engagement) atšķiras no motivācijas, apmierinātības, laimes;
  • Kas ir kas: kā atšķirt iesaistījuma virzītājspēkus no iesaistījuma apliecinājumiem;
  • Ko uzņēmumā mērīt un kāpēc? Kā izvēlēties tiešu jūsu organizācijas mērķiem un budžetam atbilstošākās analītikas metodes;
  • Ko darīt ar aptauju rezultātiem? Kā izveidot tieši jums piemērotu 3E stratēģiju un uzņēmumu kultūru.
cena
49 euro (+PVN)
pasniedzēji
Iluta Skrūzkalne un Jānis Skrūzkalns
norises laiks
pēc pieprasījuma
ilgums
4 stundas
norises vieta
Tērbatas iela 9/11-6, Rīga