Par Motify

Par Motify

Esam specializējušies darbinieku izpētē un attīstībā. Mēs to daram, pētot cilvēku uzvedību, analizējot kopsakarības un atrodot tās cēloņus. Un kad esam tos izpratuši, veidojam attīstošus pētnieciskos un apmācību risinājumus darbinieku motivācijas un iesaistes palielināšanai. 

Motify ir dibināts 2011. gadā. Darbinieku izpētē uzņēmums ienāca ar plašu pētniecisko metožu klāstu, kas apgūts vadošo speciālistu darbā vienā no pasaules lielākajām pētījumu kompānijām – GfK.

Pirms specializēšanās organizāciju pētījumos, Motify sniedza sabiedriskās domas izpētes un vadības konsultāciju pakalpojumus. Ilggadējā pieredze darbā ar Latvijas vadošo organizāciju valdēm mums gan sniedza skatījuma plašumu un stratēģiskumu, gan bagātināja mūsu metožu krājumu ar rīkiem augstākā līmeņa vadītāju darba sesiju vadīšanai.

Šis komplementārais kompetenču salikums un milzīgā pieredze gan akadēmiskajos, gan praktiskajos pētījumos mums palīdzēja izstrādāt Latvijas organizācijām piemērotas un laikmetīgas darbinieku izpētes metodes.

Iegādājoties apmācību uzņēmuma Academia kapitāldaļas, Motify ieguva savā rīcībā arī darbinieku attīstības kompetenci. Un papildināja metodoloģisko bāzi ar darbinieku dotību noteikšanas un attīstīšanas metodi – BOSI.

Motify atbalsta organizāciju personāla vadību un uzņēmumu valdes, veidojot risinājumus cilvēkvadības risku samazināšanai un darbinieku produktivitātes palielināšanai.

Mūsu klienti

Sazinieties ar mums

+371 29 528 212

Jūras 44, Engure, LV-3113

motify@motify.lv