Mūsu speciālisti

Dr. Oec. Iluta Skrūzkalne

Vadošā pētniece

Vienmēr soli priekšā, pilna idejām un praktiskiem risinājumiem pat visizaicinošākajām situācijām. Ieguvusi doktora grādu ekonometrijā, uzbūvējusi vienu no Baltijas vadošajām pētījumu kompānijām, ar izcilību novadījusi Tautas skaitīšanu Latvijā un realizējusi neskaitāmus akadēmiskus un praktiskus Latvijas un starptautiska mēroga izpētes projektus.

Artūrs Pērkons

VADOŠAIS DATU SPECIĀLISTS

Nav tāda projekta, ko ar savu praktisko un pragmatisko pieeju, vispirms septiņreiz nomērot un tikai tad nogriežot, Artūrs nebūtu novedis līdz veiksmīgam rezultātam. Vīrs un vārds ir princips, ko viņš nekad nepārkāpj. Tas vienmēr arī raksturojis tās vienības darbu, kuru Artūrs ir vadījis, vai tā būtu lauka darba nodaļa, datu apstrādes daļa vai iekšējo apmācību struktūrvienība. It visur cilvēki ir varējuši pilnībā paļauties uz Artūru.

Aleksejs Tolkačovs

VADOŠAIS IT SPECIĀLISTS

Aleksejs ir izcils, pasaules līmeņa datorprogrammu inženieris ar neordināru un radošu skatījumu. Būvējot IT sistēmas, viņš vienmēr plāno vismaz trīs soļus uz priekšu. Viņa atvērtais prāts un aizrautīgā attieksme padara sadarbību ne tikai par rezultatīvu, bet arī par uzlādējošu procesu. Aleksejs spēj saskatīt jaunu, būtisku, iepriekš nepamanītu šķautni gandrīz ikkatrā projektā. 

Jānis Skrūzkalns

VADOŠAIS KLIENTU SPECIĀLISTS

Klientu vārdiem runājot, Jānis izprot ne tikai cilvēcisko problēmas aspektu, bet saskata arī uzņēmuma biznesa vajadzības un rod risinājumus abiem. Un šādu klientu nav mazums. Jānis ir palīdzējis tādiem uzņēmumiem kā DNB, Nordea, Citadele, Altum, Swedbank, SEB, LMT, Lattelecom, Tele2, RPK, Valmieras piens, Rīgas piensaimnieks, Aldaris, Cido, Gutta, Laima, Kraft, Nestle, Mars, Fazer, Hanzas maiznīcas, Latvijas Balzams, Pernod Ricard, Rimi, Narvesen, Ergo, If, Samsung u.c.