Noteikumi

Paldies, ka izmatojat Motify mājaslapu. Esam pārliecināti, ka šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un šī mājaslapa jums kļūs par svarīgu informācijas avotu. Lai nerastos dažādi, tostarp, juridiska rakstura pārpratumi, aicinām iepazīties ar mājaslapas lietošanas noteikumiem.

 

Sīkdatņu izmantošana

Motify savā tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi, nodrošinātu tās darbību un funkcionalitāti u.c. mērķiem. Aicinām iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu tīmekļa vietnē izmantotajām sīkdatnēm.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes (cookies) ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.) saglabā jūsu galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē), lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt tos un atbilstoši reaģēt. Jūs variet atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

Atkarībā no funkcionalitātes un izmantošanas mērķa, Motify izmanto obligātās sīkdatnes, funkcionālās sīkdatnes, analītiskās sīkdatnes un mērķēšanas (reklāmas) sīkdatnes.

Sīkdatņu apstiprināšana un atspēkošana

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietnes, aplieciniet, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Tomēr ņemiet vērā – ja izvēlēsieties atspējot nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Mājas lapas lietošanas noteikumi

  1. Mājas lapas www.motify.lv  īpašnieks un administrators ir Motify. Motify ir tiesības grozīt un papildināt mājas lapas lietošanas noteikumus.
  2. Ieejot mājas lapā, tās lietotājs piekrīt šiem mājas lapas lietošanas noteikumiem.
  3. Motify nenes atbildību par mājas lapas pieejamību lietotājiem bez pārtraukumiem vai kļūdām, kas radušās neparedzētu iemeslu dēļ.
  4. Motify patur tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas mājas lapā vai tās saturā, kā arī jebkurā laikā ierobežot brīvu pieeju tai.
  5. Mājas lapā sniegtā informācija nav uzskatāma par Motify saistošu piedāvājumu, ja vien mājas lapā nav norādīts pretējais. Mājas lapā ievietotajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs.
  6. Mājas lapa var saturēt saites uz citām fiziskām vai juridiskām personām piederošām vai pārraudzītām mājaslapām. Motify neuzņemas atbildību par citu fizisko vai juridisko personu piederošo vai pārraudzīto mājas lapu saturu vai piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par zaudējumiem vai kaitējumiem, kas radušies to apmeklējuma rezultātā, izmantojot mājas lapā izvietotās saites.
  7. Nedrīkst veikt vai pieļaut darbības, kas būtu vērstas pret mājas lapas sistēmas drošību, stabilitāti un ātrumu. Aizliegts veikt jebkādas darbības, kā rezultātā tiek mainīts mājas lapas kods, funkcionalitāte vai saturs.
  8. Motify mājas lapā esošie autoru darbi, tai skaitā grafiskie attēli, teksts, dati, informācija, dizains, saturiskā un vizuālā informācija ir Motify īpašums un autortiesību objekts. Mājas lapas vai tās daļu kopēšana, reproducēšana, pārpublicēšana, glabāšana vai kāda citāda publiska un komerciāla izmantošana ir aizliegta, izņemot, ja ir saņemta Motify piekrišana.
  9. Plašsaziņas līdzekļi drīkst izmantot informāciju bez Motify rakstiskas atļaujas tikai gadījumā, ja izmantotā informācija tiks izmantota nekomerciāliem nolūkiem, saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību normām par autortiesībām, norādot atsauces uz šo mājas lapu. Motify nenes atbildību par pārpublicētās informācijas aktualitāti.
  10. Ja netiek ievēroti Motify mājas lapas lietošanas noteikumi Motify ir tiesības bez brīdinājuma liegt piekļuvi mājas lapai.